Тука: На виборах в Криму нема жодного міжнародного спостерігача

Заступник міністра припустив, що проросійські сили цілком могли прийти
Depo.Влада
18 вересня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це в прямому ефірі "112 каналу" повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передає depo.ua.

"Серед міжнародних організацій, наскільки мені відомо (спостерігачів, – ред.), присутніх немає. Скажімо так, з якихось самодіяльних організацій, або ж громадських організацій, у мене такої інформації зараз просто немає", – сказав Тука.

Заступник міністра припустив, що проросійські сили цілком могли прийти.

Відповідаючи на запитання, чи все можливе зробила Україна для того, щоб вибори у Криму не відбулися, Тука сказав: "Чесно кажучи, я думаю, так. Тому що фізично перешкоджати цьому не ставили собі за мету. Ми попередили тих людей, які будуть приймати участь в організації заходів на території окупованого Криму, про ймовірність юридичних наслідків таких дій. Оскільки більшість людей, які беруть участь в організації процедур, знаходяться там, вони громадяни України. Ми будемо ініціювати перед деякими відомствами України, відкриття кримінальних справ".

Нагадаємо, 18 вересня в Єдиний день голосування крім виборів в депутати Державної Думи сьомого скликання на Росії також пройдуть вибори 9 глав регіонів і 39 регіональних парламентських виборів. Крім того, відбудеться велика кількість виборів місцевого рівня.

Парламентарії обираються за змішаною системою: 225 депутатів - за списками політичних партій, 225 - за одномандатними округами. Для проходу в думу партіям доведеться набрати більше п'яти відсотків голосів.

Росія, попри заперечення України, все ж планує провести голосування в тому числі і в окупованому Криму. Результати виборів у цьому регіоні вже відмовились визнавати КанадаДанія,Естонія, та США, а міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав їх "свідомою провокацією".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада