Тука каже, що поверне "Миротворець", незважаючи на будь-який тиск

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука заявив, що проект "Миротворець" буде повернуто, незважаючи на будь-який тиск
Depo.Влада
15 травня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Додам тільки (по секрету!) - ми повернемо "Миротворец", незважаючи на будь-який тиск", – сказав Тука.

Нагадаємо, український сайт "Миротворець" 10 травня оприлюднив списки журналістів, які отримували акредитацію в так званої "Донецької народній республіці" ("ДНР"). В цей реєстр потрапили кілька тисяч співробітників як українських, так і світових ЗМІ (AFP, Al Jazeera, BBC, Reuters, France 24, Sky news, CNN, ІА "Сіньхуа", Associated Press, The Guardian та інші). Всього в ньому нараховується більше 4 тис. журналістів, оприлюднені їх телефонні номери, електронна пошта, а також період перебування на окупованих територіях.

Пізніше ряд журналістів оприлюднили заяву щодо дій сайту "Миротворець". Вони зажадали видалити цю інформацію і повідомили, що після публікації особистих даних деяким вже почали дзвонити і писати з погрозами. Крім того, вони звернулися до правоохоронців із закликом відкрити кримінальне провадження за фактом порушення закону України "Про захист персональних даних".

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 КК України ("Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів").

У п'ятницю, 13 травня, на сайті "Миротворець" з'явилося повідомлення про те, що ресурс припиняє свою роботу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада