ЦВК зняла з виборів скандального "паспортного рекордсмена" від Опоплатформи

Центральна виборча комісія (ЦВК) скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати під час виборів у Верховну Раду Дмитра Торнера, включеного у виборчий список партії "Опозиційного платформа - За життя"

 

Про це повідомила прес-служба комісії за підсумками засідання, передає Depo.ua.

ЦВК виключила Торнера, який має 9 паспортів та незаконно перебуває в Україні, з виборчого списку під №44.

Зазначається, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон, виданий 7 червня 2019 року, згідно з висновком службової перевірки визнано недійсним і таким, що підлягає вилученню.

У ЦВК відмічають, що також ДМС України зазначила, що за наявними обліками територіальних органів ДМС України Торнер з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався, підстав вважати його громадянином України немає.

"Указане свідчить, що Торнер Д.Г. не є громадянином України, а отже, ним не дотримано вимог, установлених частиною другою статті 76 Конституції України, частиною першою статті 9 виборчого закону. Враховуючи викладене, Комісія скасувала реєстрацію кандидата в народні депутати України Торнера Д.Г., включеного до виборчого списку Політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" під № 44, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, виключивши його із зазначеного виборчого списку", - уточнюється у повідомленні.

Нагадаємо, МВС і СБУ просять Центральну виборчу комісію зняти з виборів кандидата від "Опозиційного блоку – За життя" Дмитра Торнера, якого розшукувала Молдова і який має 9 паспортів та незаконно перебуває в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook