ЦВК затвердила порядок підрахунку голосів на місцевих виборах

ЦВК затвердила порядок підрахунку голосів виборців на дільниці та складання протоколу ДВК про підрахунок голосів, а також порядок повторного підрахунку голосів виборців на дільниці
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу комісії.

Порядок чітко регламентує покрокові дії членів ДВК в тій чи іншій ситуації протягом усього процесу підрахунку голосів виборців, що має мінімалізувати вірогідність потенційних помилок під час цього важливого етапу виборчого процесу.

"У документі, зокрема, детально викладено особливості підрахунку голосів виборців на виборах депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше). А також – та на виборах депутатів міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч), сільського, селищного, міського голови. Окрім того – особливості складання протоколу у випадку визнання голосування на виборчій дільниці недійсним", – йдеться у повідомленні.

ЦВК також затвердила порядок інформаційного забезпечення виборів для осіб з порушенням здоров’я (у зв’язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров’я, віком). Його було розроблено з метою реалізації та захисту конституційних виборчих прав таких виборців, у тому числі осіб з порушенням зору та слуху. А також з метою забезпечення їх доступу до різнобічної, об’єктивної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення ними усвідомленого, поінформованого, вільного вибору.

Нагадаємо, голова ЦВК заявив, що комісія не організовує анонсоване Зеленським опитування.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"