ЦВК зареєструвала вже понад 700 міжнародних спостерігачів на виборах президента

Центральна виборча комісія зареєструвала ще 44 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав під час чергових виборів Президента України 31 березня

Про це повідомляється у прес-релізі ЦВК, який є у розпорядженні Укрінформу, інформує  Depo.ua.

“Комісія зареєструвала 44 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року”, - ідеться в повідомленні.

ЦВК, зокрема, зареєструвала дев’ять спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та 33 – від Українського конґресового комітету Америки.

Крім того, Центрвиборчком зареєстрував двох – від Португальської Республіки.

Разом з тим ЦВК скасувала реєстрацію офіційного спостерігача від Українського конґресового комітету Америки на президентських виборах 31 березня відповідно до поданого звернення.

Таким чином, станом на 15 березня ЦВК зареєструвала 742 офіційних спостерігачів від 10 міжнародних організацій та 8 іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року.

ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду Глави держави - усього було зареєстровано 44 кандидатів. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook