ЦВК все-таки відмовила Онищенку у реєстрації кандидатом у нардепи

ЦВК прийняла рішення про відмову реєструвати Олександра Онищенка кандидатом в народні депутати одноголосно

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на УНІАН.

Центральна виборча комісія повторно відмовилася зареєструвати нардепа-втікача Олександра Онищенка кандидатом у народні депутати на дострокових виборах до Верховної Ради. 

Рішення ухвалено одноголосно на засіданні ЦВК в понеділок, 24 червня, повідомляє Громадянська мережа "ОПОРА" на сторінці в Facebook. 

"Скандальний депутат-втікач Олександр Онищенко зібрався в народні депутати, але ЦВК вже вдруге йому відмовляє в реєстрації. І все через те, що протягом останніх 5 років він не проживав в Україні", - йдеться в повідомленні. 

Як відомо, рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду від 21 червня 2019 рокубуло задоволено адміністративний позов Онищенка О.Р. до Центральної виборчої комісії про скасування постанови про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Онищенка О.Р., висунутого Соціалістичною партією України, в одномандатному виборчому окрузі № 93 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Окрім того, Комісію зобов’язано зареєструвати його кандидатом у народні депутати України.

23 червня ЦВК подала апеляцію на це рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна