ЦВК визнала обраними ще сімох нардепів

На підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Центральна виборча комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України у семи одномандатних виборчих округах

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу ЦВК.

Зокрема, обраними визнавли народними депутатами України таких осіб: Балогу В.І. – в ОВО №69, Бондаря М.Л. – в ОВО № 119, Марчука І.П. – в ОВО №193, Рудика С.Я. – в ОВО №198, Зуєва М.С. – в ОВО №207, Зуба В.О.– в ОВО №209.

Крім того, на підставі протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі №50 комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України в ОВО №50, визнавши обраним народним депутатом України Требушкіна Р.В.

Таким чином, станом на 5 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 423 народних депутатів України, зокрема: 225 – в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 – в одномандатних виборчих округах.

Нагадаємо, ЦВК не змогла встановити остаточні результати виборів у Раду у відведений законом термін – до 5 серпня. Причиною затримки став перерахунок голосів в одномандатному окрузі №210, що в Чернігівській області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook