UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ЦВК "розігнала" окружну виборчу комісію у Тернополі

Центральна виборча комісія розпустила окружну виборчу комісію територіального виборчого округу № 163, що знаходиться в Тернополі

Таке рішення ЦВК ухвалила на засіданні 12 березня, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу ЦВК.

Комісією було встановлено, що постанова вказаної виборчої комісії від 10 березня 2019 року № 8 "Про утворення дільничних виборчих комісій в межах ТВО 163" була прийнята з порушеннями вимог Закону України "Про вибори Президента України".

Зокрема, вказана ОВК порушила вимоги виборчого закону щодо права пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних виборчих комісіях для кожного суб’єкта внесення відповідного подання, встановивши переваги при призначенні голів, їхніх заступників та секретарів дільничних виборчих комісій для окремих кандидатів на пост президента України.

Окрім того, як вбачалося з пояснень, наданих головою цієї комісії, окружною виборчою комісією порушено порядок підготовки та розгляду питань на засіданні комісії.

Тож ЦВК достроково припинила повноваження усього складу ОВК.

При цьому встановлено, що кандидати на пост президента України, які мають право подання кандидатур до зазначеної окружної виборчої комісії, можуть не пізніше 24 години 14 березня 2019 року внести подання до Центральної виборчої комісії щодо кандидатур для включення до її складу.

Комісія зобов’язала ОВК територіального виборчого округу  № 163 після сформування її нового складу до 16 березня 2019 року утворити дільничні виборчі комісії в межах вказаного територіального виборчого округу з неухильним дотриманням вимог закону.

Додамо, кількісний склад ОВК налічував 36 членів. Головою комісії був Микола Крук, заступником голови - Євген Цимбровський, а секретарем комісії - Віктор Олійник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook