ЦВК отримала перелік міст, де пропонується не проводити вибори

Керівники Луганської та Донецької військово-цивільних адміністрацій передали до ЦВК списки населених пунктів, де не будуть проводитися місцеві вибори
Depo.Влада
26 серпня 2015 06:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера, передає depo.ua.

"У Центральну виборчу комісію надійшли подання від голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, і від голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо переліку населених пунктів, де, на їхню думку, вибори провести буде неможливо. Такий перелік у нас є, і Центральна виборча комісія зараз його уважно вивчає", - заявив Магера.

Не назвавши загальне число населених пунктів, де вибори пропонується не проводити, представник ЦВК зазначив, що глави адміністрацій склали обгрунтування по кожному з них, - передає Укрінформ.

"У мене є документи від Жебрівського і Туки, і там є чітко по кожному населеному пункту визначено критерії, у зв'язку з чим не можна проводити вибори, - заявив Магера.

Як повідомлялося, в ЦВК заявили, що Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації (ОВГА) повинні до 21 вересня подати в Центральну виборчу комісію перелік населених пунктів на території цих областей, в яких місцеві вибори 25 жовтня проводитися не будуть.

Раніше в ЦВК повідомили, що проведення місцевих виборів восени 2015-го "потягне" 1,1 млрд грн з бюджету.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.