ЦВК отримала перелік міст, де пропонується не проводити вибори

Керівники Луганської та Донецької військово-цивільних адміністрацій передали до ЦВК списки населених пунктів, де не будуть проводитися місцеві вибори

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера, передає depo.ua.

"У Центральну виборчу комісію надійшли подання від голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, і від голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо переліку населених пунктів, де, на їхню думку, вибори провести буде неможливо. Такий перелік у нас є, і Центральна виборча комісія зараз його уважно вивчає", - заявив Магера.

Не назвавши загальне число населених пунктів, де вибори пропонується не проводити, представник ЦВК зазначив, що глави адміністрацій склали обгрунтування по кожному з них, - передає Укрінформ.

"У мене є документи від Жебрівського і Туки, і там є чітко по кожному населеному пункту визначено критерії, у зв'язку з чим не можна проводити вибори, - заявив Магера.

Як повідомлялося, в ЦВК заявили, що Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації (ОВГА) повинні до 21 вересня подати в Центральну виборчу комісію перелік населених пунктів на території цих областей, в яких місцеві вибори 25 жовтня проводитися не будуть.

Раніше в ЦВК повідомили, що проведення місцевих виборів восени 2015-го "потягне" 1,1 млрд грн з бюджету.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.