ЦВК оскаржить у суді скасування виборів до райрад Києва

У Центральній виборчій комісії не згодні з рішенням Окружного адміністративного суду Києва про відтермінування виборів до районних рад столиці на невизначений термін і мають намір його оскаржити у судовому порядку
Depo.Влада
28 січня 2016 07:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У ЦВК залишається єдиний варіант – подавати апеляційну скаргу на ухвалу судді Огурцова (Олексій Огурцов – суддя ОАСК – ред.). Це рішення, на мій погляд, має всі ознаки незаконності. Тому апеляція буде мною підписана й подана до суду апеляційної інстанції вже завтра, 28 січня 2016 року. Рішення Київського апеляційного адміністративного суду буде остаточним", − написав заступник глави ЦВК сьогодні вночі.

Він також уточнив, що Окружний адміністративний суд своїм визначенням фактично заблокував виборчий процес, так як заборонив ЦВК робити які-небудь дії з підготовки виборів до районних рад до винесення остаточного рішення.

Магера нагадав, що наступне засідання суду призначено на 9 лютого, тоді як кандидати в депутати повинні були подати заяви на участь у виборах до 8 лютого.

Заступник голови ЦВК натякнув, що вважає сумнівною організацію, від імені якої було подано позов про скасування виборів. Магера назвав її "звичайно ж, широко відомою у вузьких колах, зареєстрованою в квартирі на Борщагівці".  

Сьогодні в мене було багато дзвінків. Як від друзів, так і від незнайомих людей. І практично усіх цікавило одне: чи прав...

Опубліковано Андрієм Магерою 27 січня 2016 р.

Нагадаємо, у середу, 27 січня, Окружний адміністративний суд Києва частково задовольнив позов ГО "Наждак", прийнявши попереднє рішення про перенесення виборів до райрад Києва на невизначений термін.

Вибори до районних рад Києва були заплановані на 27 березня, виборча кампанія мала стартувати 6 лютого. Відповідне рішення Київрада ухвалила в липні 2015 року. Перед місцевими виборами осені 2010 року Верховна Рада прийняла закон, який дозволяв ліквідувати райради у містах, після чого депутати Київради проголосували за скасування райрад.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада