ЦВК не допустила Добкіна на місцеві вибори

Центрвиборчком відмовив у реєстрації кандидату у депутати Харківської облради Михайлу Добкіну, включеному до виборчого списку "Опозиційного блоку" першим кандидатом

Про це йдеться у повідомленні ЦВК за підсумками засідання комісії 18 жовтня, передає depo.ua.

"Після розгляду документів щодо реєстрації вищезазначених кандидатів у депутати встановлено наявність підстав для відмови в реєстрації окремих осіб", - зазначено у повідомленні. Зокрема, йдеться про Михайла Добкіна, "О.М. Гнєзділову та А.В. Кобзаря, закріплених за територіальними виборчими округами № 63 та № 25 відповідно".

Разом з тим ЦВК зареєструвала 105 кандидатів у депутати Харківської облради, включених до виборчого списку партії "Опозиційний блок" у Харківській області у багатомандатному виборчому окрузі.

Харківську ОВК зобовʼязано видати представнику "ОБ" посвідчення відповідних кандидатів у депутати встановленої форми.

Також ОВК зобовʼязано до 19 жовтня провести повторне жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Харківської облради.

До 24 жовтня включно ОВК має забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів та їх доставку усім дільничним виборчим комісіям.

Більше новин про вибори читайте на Вибори.depo.ua

Мітки вибори ЦВК