ЦВК не допустила Добкіна на місцеві вибори

Центрвиборчком відмовив у реєстрації кандидату у депутати Харківської облради Михайлу Добкіну, включеному до виборчого списку "Опозиційного блоку" першим кандидатом
Depo.Влада
18 жовтня 2015 23:04
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні ЦВК за підсумками засідання комісії 18 жовтня, передає depo.ua.

"Після розгляду документів щодо реєстрації вищезазначених кандидатів у депутати встановлено наявність підстав для відмови в реєстрації окремих осіб", - зазначено у повідомленні. Зокрема, йдеться про Михайла Добкіна, "О.М. Гнєзділову та А.В. Кобзаря, закріплених за територіальними виборчими округами № 63 та № 25 відповідно".

Разом з тим ЦВК зареєструвала 105 кандидатів у депутати Харківської облради, включених до виборчого списку партії "Опозиційний блок" у Харківській області у багатомандатному виборчому окрузі.

Харківську ОВК зобовʼязано видати представнику "ОБ" посвідчення відповідних кандидатів у депутати встановленої форми.

Також ОВК зобовʼязано до 19 жовтня провести повторне жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Харківської облради.

До 24 жовтня включно ОВК має забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів та їх доставку усім дільничним виборчим комісіям.

Більше новин про вибори читайте на Вибори.depo.ua

Мітки: вибори, ЦВК