ЦВК наполягає на перевірці повторного підрахунку голосів у 210 окрузі

Центральна виборча комісія зобов'язала комісію одномандатного виборчого округу № 210 в Чернігівській області перевірити дані у протоколах про повторний підрахунок голосів виборців
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу ЦВК.

"ЦВК зобов’язала ОВК ОВО № 210 не пізніше 12 години 9 серпня 2019 року опрацювати списки виборців та витяги зі списку виборців (у разі складання) на 33 зазначених виборчих дільницях та перевірити правильність відображення у протоколах окружної виборчої комісії ОВО № 210 про повторний підрахунок голосів виборців на цих виборчих дільницях відомостей", — йдеться в повідомленні.

У разі виявлення невідповідностей члени ОВК мають скласти протоколи про повторний підрахунок голосів виборців на вказаних виборчих дільницях та, внести зміни до встановлених підсумків голосування в окрузі. Після чого документи повинні транспортувати до ЦВК.

Нагадаємо, 6 серпня До ЦВК надійшов протокол з останнього одномандатного виборчого округу №210.

 

7 серпня список новообраних нардепів опублікували без одного прізвища. При цьому у ЦВК зазначили, що результати виборів в окрузі № 210 будуть опубліковані як тільки Центральна виборча комісія їх встановить.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook