ЦВК може скасувати вибори в Маріуполі

У ЦВК допускають імовірність того, що місцеві вибори в Маріуполі можуть бути скасовані, якщо буде відповідне звернення глави Донецької ВЦА
Depo.Влада
22 жовтня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник глави Центральної виборчої комісії Андрій Магера, передає depo.ua з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

"Що стосується Маріуполя - там ситуація дійсно непроста. Я б сказав, що це одна з гарячих точок на цих місцевих виборах. Є ряд об'єктивних причин, є ряд суб'єктивних, які впливають на виборчий процес в Маріуполі", - сказав Магера.

Він зазначив, що в місті з боку ЦВК вживаються заходи.

"Форма реагування є як з боку керівництва ЦВК, так і з боку безпосередньо членів ЦВК, які відповідають за Донецьку область", - сказав він.

Магера додав, що також є звернення ЦВК у правоохоронні органи для того, щоб запобігти втручанню сторонніх осіб у виборчий процес в Маріуполі.

"Маріупольська міська комісія сама по собі є непростою. І на сьогоднішній день там закладено конфлікт між більшістю цієї комісії та її головою. Ми зі свого боку сподіваємося, що ті труднощі, які зараз є, будуть усунені. Але є чимало факторів, які впливають на хід цього виборчого процесу ", - сказав він.

Говорячи про те, чи відбудуться місцеві вибори в Маріуполі, Магера зазначив: "Мені б дуже хотілося, щоб вибори там відбулися. Але якщо ситуація буде заходити в глухий кут, якщо буде відповідне звернення керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, безумовно, ЦВК буде розглядати таке питання (про скасування виборів - ред). Ситуація може бути різною".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада