ТСК визнала "правосеків" винними у мукачевській бійні

Тимчасова слідча комісія визнала "Правий сектор" винним у стрілянині у Мукачевому
Depo.Влада
17 вересня 2015 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук, передає depo.ua.

"Закінчилося засідання ТСК по подіям в Мукачево. Затверджено звіт ТСК який завтра буде виголошено в парламенті. Я вважаю даний звіт ТСК упередженим і однобоким, адже вся провина за криваву сутичку в Мукачевому покладена лише на "Правий сектор". Злочинне угрупування народного депутата Ланьо, про яке повідомляє СБУ, у висновках ТСК як сторона конфлікту навіть не згадується. Я голосував проти такої редакції звіту ТСК і завтра планую в парламенті виголосити окрему думку з цього питання. Народні депутати члени ТСК після довгих дебатів все ж таки прислухались хоч до однієї моєї думки і вирішили просити парламент продовжити роботу комісії на місяць для з'ясування всіх обставин трагедії", - написав Мосійчук.

Нагадаємо, що 11 липня в Мукачевому сталося збройне зіткнення між "Правим сектором", оточенням депутата Верховної Ради від "Волі народу" Михайла Ланьо та правоохоронцями. У результаті інциденту загинули кілька людей.

Причиною зіткнення вважаються спроби перерозподілу контрабандних потоків, зокрема - контрабанди сигарет.

Більше новин України читайте на Життя.depo.ua.