ЦВК попросять не визнавати результати на округах Довгого і Звягільського

Комітет виборців України попросить Центрвиборчком визнати недійсними вибори в 102-му одномандатному окрузі, де лідирує Олесь Довгий
Depo.Влада
27 жовтня 2014 11:22
ФОТО: depo.ua
ЦВК попросять не визнавати результати на округах Довгого і Звягільського
ЦВК попросять не визнавати результати на округах Довгого і Звягільського

Про це заявив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель на прес-конференції в понеділок, повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Є окремі проблемні округи, на яких КВУ не може визнати результати виборів. Перш за все йдеться про так званий виборчий округ імені Олеся Довгого», - сказав він.

«Ці факти (грубі порушення) були масштабними. На думку нашої організації, вони вплинули на результат голосування, і КВУ просить ЦВК вивчити ці факти і прийняти рішення про неможливість підбиття результатів на цьому окрузі», - додав голова КВУ.

Крім того, КВУ наполягатиме на визнанні недійсними виборів у кількох одномандатних округах у Донецькій області, зокрема в окрузі №45, де переміг Юхим Звягільський.

Зауважимо, що, за даними ЦВК, після обробки 15,26% бюлетенів в одномандатному виборчому окрузі лідирує Олесь Довгий - за нього проголосували 36,36% виборців.
На другому місці самовисуванець Віктор Бойко - у нього 10,75% голосів, на третьому - Вадим Бондар - за нього проголосувало 6,53% виборців.

Після обробки 100% протоколів в окрузі №45 переміг 81-річний самовисуванець, депутат Верховної Ради 7 скликання, колишній «регіонал» Юхим Звягільський. За нього віддали 72,73% голосів.