ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЦВК по Піскуну і Хорошковському: випадок один - рішення різні

Центрвиборчком відмовив у реєстрації на парламентських виборах колишньому Генпрокурору і екс-нардепу Святославу Піскуну, але в той же час зареєстрував екс-главу СБУ і колишнього віце-прем'єра в уряді Миколи Азарова - Валерія Хорошковського.
Depo.Влада
24 вересня 2014 19:27
ФОТО: depo.ua
ЦВК по Піскуну і Хорошковському: випадок один - рішення різні
ЦВК по Піскуну і Хорошковському: випадок один - рішення різні

Як повідомляє ДеПопро це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК щодо реєстрації списку «Сильної України».

ЦВК встановила, що Піскун (№16 у списку «Сильної України») виїхав за кордон 27 жовтня 2012 року, а повернувся 12 березня 2014-го. У зв'язку з цим, згідно з рішенням Центрвиборчкому, він не відповідає вимогам закону про п'ятирічне проживання в Україні.

Однак фактична відсутність на території України Валерія Хорошковського (№2 у списку «Сильної України») з грудня 2012 року для ЦВК не стала перепоною для реєстрації.

ДеПо вже писав про те, як зазнав фіаско нинішній нардеп Олександр Онищенко. Він зробив спробу знову піти кандидатом у депутати по округу №93 (Київська область), де він вигравав на парламентських виборах 2012 року. Але ЦВК відмовила йому в реєстрації у зв'язку з тим, що екс-«регіонал» порушив норму законодавства: в 2011 і 2012 роках проживав на території України менше півроку. «Тому Онищенко О.Р. не дотримано вимоги Конституції України і закону про проживання в Україні протягом останніх п'яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року», - йдеться в постанові ЦВК.