Цибулько: Піар-кампанію Корбана вели технологи Суркова

Піар-кампанію лідера партії УКРОП Геннадія Корбана організували політтехнологи, пов`язані з радником президента Росії Владиславом Сурковим
Depo.Влада
1 листопада 2015 12:58
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив політичний експерт Володимир Цибулько, передає depo.ua.

За його словами, мова йде про політтехнолгів Дмитра Куликова та Іскандера Валітова.

"Чавой-то, как-то нє патріотічнєнько...РозуУКРОпилися тут не на жарт...А виявляється, що у головногоо укропівця Корбана в політтехнологах ходять нєкто Дмитро Куликов і Іскандер Валітов", - написав Цибулько.

Він зазначив, що ці "діячі" займалися ще в команді Пінчука на переобранні на другий термін Леоніда Кучми.

"Але після того Куликов прославився в якості продюсера кремлядьського агітпропа - брехливого і фальшивого, наскрізь антиукраїнського фільму "Матч смерті".
Так що тут, як кажуть, або ви батюшка хрестика зніміть, або труси надіньте. Але з патріотизмом якась трохи нескладуха...", - зазначив Цибулько.

У свою чергу, політолог Павло Нусс у "Фейсбуці" повідомив, що згадані політтехноги в терміновому порядку покидають Дніпропетровськ.

"Як виявилося, російські політичні консультанти і політтехнологи Корбана, Дмитро Куликов і Іскандер Валітов, в терміновому порядку покидають Дніпропетровськ, як інформують місцеві ЗМІ. Чого ж вони там йому наконсультували, га? Як би у нас не утворилися, "випадково- консультативні" спроби шантажу створення "ДНР". Дніпропетровської ….", - написав Нусс.

Нагадаємо, лідер партії УКРОП Геннадій Корбан був затриманий 31 жовтня в себе вдома, звідки його доправили на допит в ГПУ. 

Сьогодні в УКРОПі заявили, що у політика діагносували інфаркт.

За даними партії, Корбану висунуто підозру за трьома статтями Кримінального Кодексу України: ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна), ч.1. ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст.255 (створення організованої злочинної організації). 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.