"Це удар під дих: У Зеленського б'ють тривогу щодо закону "Самопомочі"

Законопроект "Про президента", який запропонувала ухвалити у Верховній Раді партія "Самопоміч", значно обмежить можливості новообраного президента та перешкоджатиме виконувати ті обіцянки, які він дав під час виборчої кампанії

Про це заявив спікер штабу новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі "Право на владу", що на телеканалі 1+1, пише Depo.ua.

"Це удар під дих не тільки Зеленському, а 73% його виборців, які сподіваються, що він виконає всі свої обіцянки", – зазначив Разумков.

На його думку, закон про президента потрібен, але він повинен бути в рамках чинної Конституції. Той же законопроект, який планують розглянути у парламенті, зауважив Разумков, істотно обмежить прописані у Конституції повноваження президента України.

За словами політика, якщо Верховна Рада ухвалить закон "Самопомочі", Зеленський не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки.

У команді Зеленського вважають, що слід ухвалити такий закон, який би не вимагав внесення змін у Конституцію України. Норми, які прописані у документі "Самопомочі", стверджує Разумков, створюють напружену ситуацію і в суспільстві, і в політикумі.

Підтримав політтехнолога Дмитра Разумкова щодо проблеми ухвалення вищезгаданого закону і лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Закон Сироїд підступний і непрофесійний. Він кардинально обмежує конституційні повноваження президента", - сказав Гриценко.

Раніше повідомлялося, у Зеленського заявили, що готові співпрацювати із Гройсманом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна