"Це може бути міжнародний скандал": голова САП про можливу підтримку Ситником Гілларі Клінтон

Якщо заява нардепа Бориса Розенблата про нібито передання НАБУ в США так званої "чорної бухгалтерії" для підтримки Гілларі Клінтон на президентських виборах підтвердиться, то може призвести до міжнародного скандалу
 

Про це заявив очільник САП Назар Холодницький в інтерв’ю НВ, повідомляє Depo.ua.

«Це свіжа інформація, я ще її досконало не вивчав, але якщо дійсно він розповідає, що він підтримує Гілларі, то це може бути міжнародний скандал. Це проблема не тільки для Ситника, це проблема для країни. Скажу відверто: те, що я бачив по розслідуванню справи [тодішнього голови передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола] Манафорта (я про це заявляв ще тоді і повторюся зараз), я був категорично проти, і детективи - чи, я так розумію, керівництво НАБУ - фактично порушило законну вказівку прокурора про заборону оприлюднення будь-яких даних до спеціального рішення чи прокурора, чи суду», - заявив Холодницький.

Натомість детективи і НАБУ на сторінці своєї прес-служби 2016 року, попри заборону прокурора, дійсно оприлюднило фрагменти листування "чорної бухгалтерії", де було зазначено прізвище Манафорта.

«Наголошую, у нас в цій справі, поки вона була у нас, не було жодного його особистого підпису. Стверджувати, що Манафорт особисто отримав таку кількість грошей, ми не можемо, бо юридично це не доведено. На тій же стадії, коли слідство лише розпочиналося, дії НАБУ з розголошення даних слідства тоді у мене викликали велике занепокоєння. І я тепер розумію, якщо підтвердяться ті записи, для чого Ситник це робив. Знову ж таки, якщо це голос дійсно його (хоча схожість 95% можу дати, що це його голос), я зараз не можу це коментувати, але це біда, якщо таке було», - зазначив Холодницький.

На його думку, для подальших дій потрібно «консультуватися з дипломатами й очікувати чергової заяви посла США».

Нагадаємо, нардеп Розенблат опублікував аудіо, на якому нібито Ситник зізнається в допомозі штабу Клінтон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна