Царьов вимагає грошей і мізки Азарова

Один з лідерів сепаратистів, народний депутат України від Партії регіонів VII-скликання Олег Царьов просить допомогти «Новоросії» фінансово із залученням втікача Миколи Азарова в якості експерта
Depo.Влада
28 листопада 2014 10:44
ФОТО: depo.ua
Царьов вимагає грошей і мізки Азарова
Царьов вимагає грошей і мізки Азарова

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Ми будуємо державу. Не вистачає людей, фахівців, і ми не відмовилися б від будь-якої допомоги - фінансової, моральної, гуманітарної», - написав він.

«Наприклад, Миколу Азарова, до якого я, до речі, ставлюся з великою повагою, можна було б залучати в якості експерта з економічних питань», - заявив Царьов.

«Але хочу ще раз повторити, в першу чергу для втікачів бізнесменів - ми не відмовилися б від фінансової допомоги», - додав він.

Царьов впевнений, що «залучаючи старі кадри, найголовніше не забувати, що ми будуємо нову країну, і це не має бути країна часів Януковича».

Як відомо, проти Царьова порушено кримінальну справу за заклики до повалення конституційного ладу України і замах на її територіальну цілісність.

Верховна Рада 3 червня позбавила його депутатської недоторканності.

Досудове розслідування встановило, що Царьов в період березня-квітня 2014 року умисно, відкрито, застосовуючи в тому числі засоби масової інформації, здійснював публічні заклики  до насильницької зміни влади і повалення конституційного ладу України.

Він оголошений у всеукраїнський розшук.