Царьов розповів, як проходитимуть «вибори» в «ЛНР» і «ДНР»

Самопроголошений глава «Новоросії» Олег Царьов розповів про те, як проходитимуть вибори в «парламенти ДНР і ЛНР»
Depo.Влада
1 жовтня 2014 09:36
ФОТО: depo.ua
Царьов розповів, як проходитимуть «вибори» в «ЛНР» і «ДНР»
Царьов розповів, як проходитимуть «вибори» в «ЛНР» і «ДНР»

Про це він розповів в інтерв'ю російському виданню «Коммерсант», передає ДеПо.

За словами Царьова, «вибори» пройдуть за пропорційною системою, свої списки зможуть висунути зареєстровані громадські об'єднання «100 депутатів буде в « донецькому парламенті », 50 - в луганському, 60 буде в парламенті« Новоросії »- по 30 від республіки. Вибори в парламенти «ДНР» і «ЛНР» будуть прямими, а потім вони вже сформують парламент «Новоросії» », - додав поки ще чинний народний депутат.

При цьому йому важко сказати, скільки жителів Донбасу зможуть взяти участь у голосуванні.

«Підрахувати потенційних виборців складно: за рік 4,3 мільйони українців перетнули кордон з Росією, 3000000 повернулися, близько 1 мільйона залишається в Росії, значна їх частина - біженці з« Новоросії ». У «республіках» перепис не проводили, з Донецька більше половини населення виїхало. Число жителів можна підрахувати лише за споживанням хліба та електроенергії », - повідомив Царьов.

«Вибори - це новий крок в легітимізації незалежного статусу« Новоросії ». Першим кроком був« референдум ». Другим - вибори. Третім буде їх визнання », - підсумував Царьов.

Як повідомляв ДеПо, раніше так звана «Верховна рада» самопроголошеної Донецької народної республіки прийняла постанову про «парламентські вибори», які призначені на 2 листопада.  Аналогічне рішення прийняла і «Верховна рада» «ЛНР».