ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труба скаржиться на затягування запуску ДБР

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба вважає, що запуск роботи підконтрольного йому відомства затягують

Depo.Влада
25 квітня 2018 18:21
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає Depo.ua.

"Затягування в запуску Державного бюро розслідувань відчувається не лише щодо приміщення, а і, наприклад, щодо ухвалення проектів законів, які на цей час є у Верховній Раді. Ми всі розуміємо, що коли є погодження, коли є порозуміння фракцій – закони ухвалюються дуже швидко", – сказав Труба.

Він зазначив, що ті законопроекти, які внесені є у парламенті, технічні.

"Їх підтримують експерти, науковці і більшість парламентарів, проте вже значний період часу ми технічні норми не можемо провести через сесійну залу", – сказав директор ДБР.

Щодо оренди офісу, то він розповів, що наразі відомство розташовується в кількох кабінетах будівлі Кабміну, але уже підписано договір оренди приміщення.

"На цей час розробляємо технічну документацію, а потім будемо проводити тендерні процедури щодо проведення ремонту. Затягування, на мій погляд, існує. За п'ять місяців можна було запропонувати приміщення, яке б цілком задовольняло Державне бюро розслідувань. Цього зроблено не було", – додав Труба.

Також він зауважив, що це приміщення також не задовольняє в повній мірі потреби бюро.

При цьому він висловив сподівання, що вдасться знайти приміщення, у якому можна буде працювати "десятки років".

Раніше директор державного бюро розслідування Роман Труба заявив, що бюро має повноцінно розпочати роботу у вересні 2018 року.

Нагадаємо, 3 квітня ДБР оголосило конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь у Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада