ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труба проти автоматичного переведення слідчих ГПУ до ДБР

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що він категорично проти можливості автоматичного переведення слідчих з ГПУ до ДБР

Depo.Влада
26 квітня 2018 22:52
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Радіо Свобода, передає Depo.ua.

"Для того, щоб функціонувало Бюро на першому етапі, ми застосували процедуру переведення. Але перевели ми всього кількох працівників, щоб забезпечити мінімальну роботу на певних напрямках", - сказав він.

Труба уточнив, що переведення застосували лише до державних службовців, які працювали в інших державних органах і їхні посади стосувалися державної служби.

Він зауважив, що закон передбачає квотний режим прийняття на роботу працівників, а саме: до 30% слідчих, які до цього працювали в органах прокуратури, до 19% – слідчих, які працюють в інших державних органах і не менше 51% – це особи, які протягом останнього року не працювали на посадах слідчих.

"Постійно спілкуюся на засіданнях профільного комітету і про внесення таких змін від жодного депутата, особи, яка володіє правом законодавчої ініціативи, – я не чув", – додав керівник ДБР.

Нагадаємо, 3 квітня ДБР оголосило конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь у Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську.

20 квітня директор Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що існує загроза того, що Департамент спецрозслідувань ГПУ може припинити своє існування в тому вигляді, в якому він зараз функціонує.

Також Горбатюк розказав, що департамент процесуального керівництва створюється під ДБР.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада