Тролейбусну мережу Кропивницького реконструюють за 282 млн грн від ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підписав із владою Кропивницького договір про кредит у 282 мільйони гривень на реконструкцію тролейбусної мережі

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

Підписання договору між представниками ЄБРР та мером Кропивницького Андрієм Райковичем відбулося у центральному офісі банку в Києві.

"Кошти, виділені ЄБРР, будуть витрачені для модернізації тягових підстанцій, контактної мережі та оновлення рухомого складу у розмірі 282 мільйонів гривень. Ми зможемо закупити близько 20 тролейбусів із автономним ходом, але про точну кількість ми зможемо сказати пізніше", - заявив голова КП "Електротранс" Олександр Луценко.

Згідно з умовами укладеного договору, ЄБРР вишле в Кропивницький комісію, яка зробить технічні висновки і залишить рекомендації з модернізації та реконструкції.

"Вони повинні порекомендувати, що нам краще оновити і поміняти. Коли буде бачення про кількість підстанцій, які треба модернізувати, а також тролейбусні лінії, ми будемо бачити, скільки можемо купити тролейбусів", - пояснив Луценко.

Нагадаємо, у Львові в 2019 році планують закупити автобуси й тролейбуси за кордоном замість вітчизняних виробників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна