Тричі «легітимного» покликали на вибори

Колишньому президенту-втікачу прислали запрошення взяти участь у голосуванні за кандидата на виборах до Верховної Ради. МВС і СБУ готові самі вручити... і затримати
Depo.Влада
23 жовтня 2014 15:10
ФОТО: depo.ua
Тричі «легітимного» покликали на вибори
Тричі «легітимного» покликали на вибори

Як пише «Сегодня», у розпорядженні редакції опинилося запрошення на парламентські вибори Януковичу, яке йому відправили за адресою його офіційної прописки - в елітний будинок на вулиці Оболонська набережна в Києві, передає ДеПо.

Як сказано в запрошенні, «шановного Віктора Федоровича» зазивають проголосувати на дільниці №800488, розташованій за адресою: вулиця Героїв Сталінграда, 10 (будівля Дитячої академії мистецтв) - саме сюди останні роки Янукович приходив волевиявлятися. На самій виборчій дільниці запрошення Януковичу прокоментували так: «Він є в списках виборців, тому йому і було надіслане запрошення». Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера також сказав, що запрошення було надіслано з тієї ж причини. «Він може скористатися своїм правом, приїхати в Київ і проголосувати», - зазначив заступник голови ЦВК.

А голова Комітету виборців України Олександр Черненко каже, що запрошення розсилаються автоматично.

У МВС інформацію про запрошення Януковича прокоментували з гумором. «Ми його з радістю чекаємо! Причому на всіх постах - і прикордонники, і міліція, - сказав нам заступник голови МВС Микола Величкович. - Чекають його і багато небайдужих громадян, щоб її побачити. Ми з радістю готові допомогти ЦВК. Вручимо запрошення на вибори і одразу ж - постанову про затримання!».

У СБУ ж кажуть, що варто Януковичу з'явитися на території України - він одразу буде затриманий, бо є дозвіл Печерського суду Києва на такий захід стосовно екс-президента.

Як повідомляв ДеПо, в Україні проти Януковича відкрито кілька кримінальних проваджень. Зокрема, він звинувачується в масовому розстрілі людей, що загрожує йому довічним ув'язненням.

Фото: Сегодня