Три українські телеканали контролює Янукович-молодший – Нацрада

Генеральна прокуратура України встановила, що Олександр Янукович опосередковано володіє трьома телеканалами в Україні
Depo.Влада
18 лютого 2015 16:36
ФОТО: depo.ua
Три українські телеканали контролює Янукович-молодший – Нацрада
Три українські телеканали контролює Янукович-молодший – Нацрада

Про це заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, передає depo.ua з посиланням на «Телекритику».

За його словами, синові Януковича належать телеканали Tonis (ТОВ «Телеканал Тоніс»), Business (ТОВ «ТРК «Погода ТБ») і Dobro (ТОВ «ТРК «Нові комунікації»).

Він нагадав, що Генпрокуратура України здійснює досудове розслідування за підозрою Олександра Януковича у скоєнні низки злочинів і вживає заходів для встановлення його майна і рахунків. І в рамках цього розслідування ГПУ встановила, що він опосередковано володіє трьома телеканалами.

У зв'язку з цим Генпрокуратура попросила Нацраду надати в головне слідче управління ГПУ інформацію про те, чи проводилися перевірки цих телекомпаній, їх результати, а також надати копії реєстраційних документів телекомпаній.

Нагадаємо, декількома днями раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження радіо «Вести» за інтерв'ю з колишнім заступником Адміністрації Президента Андрієм Портновим.