Три негативні правди про вбивство копів у Дніпрі

У Дніпрі "торнадівець" застрелив копа, поранив його напарницю, яка згодом померла
Depo.Влада
25 вересня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Три негативні правди про вбивство копів у Дніпрі
Три негативні правди про вбивство копів у Дніпрі

Жахливий день для поліції. У Дніпрі порушник ПДР застрелив копа, поранив його напарницю, яка згодом померла в лікарні. З місця події він втік. Згодом стало відомо, що вбивця - Пугачов Олександр Андрійович, боєць скандального батальйону "Торнадо" і перебуває в розшуку за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.146 "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини", ч.1 ст.255 "Створення злочинної організації", ч.2 ст.153 "Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом". Сам з донбаського Тореза, народився на Росії... Насправді, дана сумна історія оголила кілька речей, про які варто говорити. На жаль.

1). Пугачов вбив поліцейських із пістолета, потім Форт-17 відібрав у копів... Непрофесійні дії поліцейських призвели до їх загибелі... Ми досить часто чули і ставали свідками поганої підготовки полісменів. Навіть у ситуаціях, як у Луцьку, коли звичайний грабіжник зміг втекти від поліцейських, обстрілявши їх, можна це простежити. Подібних історій із втечами досить багато. Зростає криміногенна обстановка (за даними січня-липня кількість злочинів збільшилася на 20,3%, в порівнянні з тим самим періодом 2015-го). В країні війна, а звідси і велика кількість нелегальної зброї, яка на руках у населення. Копи працюють у дуже важких умовах, тому рівень підготовки має бути кращим. Але як це зробити - питання відкрите.

2). У соцмережах вже з'явилося багато людей, які почали говорити, що влада зливає добробати, розганяти зраду про недолугу реформу поліції. Що на "орієнтіровкє людина не схожа на Пугачова"... Шановні, зрозумійте, коли в 2014-у році добровольці йшли на війну, тоді не дуже сильно спрацьовувала фільтрація. І ситуацією скористалося багато "проходімцев", які вирішили нажитися на війні. Не всі вони святі, далеко не всі. І це треба визнати, а не спускати все на гальмах, як це зробив Іванківський районний суд Київської області, коли за зґвалтування неповнолітньої дівчини неприродним способом в стані алкогольного сп'яніння засудив учасника АТО до двох років випробувального терміну, замість чотирьох років позбавлення волі. Коли колишній "АТОвець вбиває поліцейських - це не влада зливає добробати...

Три негативні правди про вбивство копів у Дніпрі - фото 1

Три негативні правди про вбивство копів у Дніпрі - фото 2

3). Найближчим часом з'явиться багато популістів, які будуть піаритися на смертях. Дехто вже почав гучними заявами і постами у "Фейсбук" про те, що варто "кончить" чи "ліквідувати" вбивцю копів (Аброськін, Філатов). Вони банально грають на емоціях людей... В будь-якому разі, його потрібно затримати, судити, і стріляти на ураження у тому випадку, якщо він не здаватиметься і чинитиме опір під час затримання. Тут зрозуміло. Але на наступному тижні прокинуться всілякі Лозові, Мосійчуки, Семенченки, які почнуть лити бруд на Деканоїдзе, поліцію і таке інше. Вони робитимуть собі рейтинги на вбивстві двох молодих співробітників поліції навіть не думаючи про них. Тут не варто забувати, що ці люди активно захищали "торнадівців" на судах. Але будуть і люди від влади, котрі, навпаки, скористаються смертями для того, щоб "душити" опонентів у справі "Торнадо". Я не беруся судити злочинці ці бійці, яких судять, чи святі. Я не бачив матеріали справи. Але окремо взятий Пугачов - точно не святий. От тільки його затримання стане дійсно справою честі для поліцейських - всі інші влаштують піар на смертях. Можливо, хоча б "цирк" під судом від певних людей навколо справи "Торнадо" припиниться тепер.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада