Трамп заявив, що тепер повністю за Україну

Кандидат у США, республіканець Дональд Трамп вважає, що не лише США, а й інші демократичні країни мають жорстко підтримувати Україну в конфлікті з Росією
Depo.Влада
27 березня 2016 21:35
ФОТО: depo.ua

Так, в інтерв'ю The New York Times він докладно роз'яснив своє до ситуації в Україні, передає depo.ua.

"Одна з речей, яку я просто не сприймаю - це ситуація з Україною. Тепер я повністю за Україну, у мене є друзі, які живуть там, але мені здається, коли виникла українська проблема, ви знаєте, не так давно - і ми - і Росія стали конфліктувати, мені здається, що ніхто крім нас не займався цим" , - зазначив він.

За  спостереженням Трампа, ситуація в Україні стосувалася США найменше, оскільки вони географічно знаходяться далеко, однак виникло таке враження, що навіть країни-сусіди не висловлювалися за Україну.

"Подивіться на Німеччину, подивіться на інші країни, вони, схоже, не дуже активні в цьому питанні. Це все стосується наших відносин з Росією", - сказав мільярдер.

Трамп вважає, що цьому потрібно покласти край.

"Фактично, в ситуації з газом, як ви знаєте, вони хотіли нафти, вони хотіли інші речі з Росії, і вони просто тримали рот на замку. А ось Сполучені Штати дали бій, маючи досить жорстку позицію в питанні України", - наголосив кандидату президенти.

Він не вважає справедливим і логічним, що лише США борються за Україну.

Нагадаємо, що буквально днями Трамп обурювався, що саме США мають заступатися за Україну.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада