Трамп божиться, що не затримував військову допомогу Україні

Президент США Дональд Трамп заявив, що не затримував надання військової допомоги Україні

Трамп божиться, що не затримував військо…

Про це Трамп заявив журналістам, передає Depo.ua з посиланням на Fox News.

На запитання, чому він відклав військову допомогу Україні, Трамп відповів, що це жодним чином не стосується родини Байденів.

"Тому що я хочу, щоб Німеччина, Франція і Європейський Союз дали гроші. І я нічого не затримував. Ми виплатили військову допомогу, наскільки мені відомо", – сказав Трамп.

Нагадаємо, Трамп дорікнув країнам ЄС, що виділяють Україні мало грошей.

Наприкінці серпня ЗМІ повідомляли, що президент США Дональд Трамп попросив свою команду національної безпеки переглянути програму фінансування, відому як Ініціатива сприяння безпеці в Україні, щоб забезпечити використання цих грошей в інтересах Сполучених Штатів.

4 вересня стало відомо, що група американських сенаторів – республіканців і демократів – направила президенту США Дональдові Трампу лист із закликом без зволікання виділити $250 млн військової допомоги Україні.

Згодом адміністрація США та Конгрес підтримали рішення щодо розблокування безпекової допомоги Україні, яка передбачає загалом $391,5 млн.

12 вересня сенатор Ліндсі Грем під час засідання профільного комітету з асигнувань верхньої палати Конгресу США підтвердив розблокування $250 млн з бюджету Міноборони, призначені на військову допомогу Україні.

Тоді ж Державний департамент США погодив виділення Україні $141,5 млн на посилення безпеки та оборони, зокрема на придбання стрілецької зброї.

19 вересня Палата представників Конгресу США схвалила виділення на військову допомогу Україні $250 млн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook