Тотальна амнезія: Янукович "не пам’ятає", хто йому наговорив про "майданівських" снайперів

Колишній президент України Віктор Янукович запевняє, що в день розстрілу активістів Євромайдану 20 листопада мав інформацію, що стріляли начебто з будинків, контрольованих протестувальниками, але не може пригадати, хто йому надав такі дані
Depo.Влада
28 листопада 2016 15:28
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив через онлайн-зв’язок заявив під час засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані, передає Depo.ua.

"Я зараз не пам’ятаю подробиць, але завжди я  гостро реагував, коли гинули люди, я вимагав відповіді, хто це зробив. І керівники правоохоронних органів реагували на це в ту ж хвилину. Хоча вони і так цими питаннями займалися. Вони мені говорили, що вогонь був відкритий з тих будинків, які контролювала опозиція. Вони мені доповідали, що ці будинки заборонено також вхід звичайним мітингувальникам. Там стояла охорона Майдану, а на поверхах працювали снайпери",  - сказав Янукович, але на уточнювальне питання додав, що не пам’ятає,  "хто мені цю інформацію давав".

Нагадаємо, що сьогодні Янукович  звинуватив у розстрілі Майдану "Свободу" і "Правий сектор"

Водночас під час спільного засідання Святошинського райсуду Києва і Ростовського суду, прокурори оголосили кілька підозр екс-президенту Віктору Януковичу у вчиненні тяжких і особливо тяжких злочинів. А генпрокурор Юрій Луценко звинуватив його у дрежразді за те, що запросив війська окупанта в Україну. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: