ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору"

Почитавши авторів в соцмережах, можна знайти багато байок про "Правий сектор". Depo.ua вирішив розвіяти деякі з них

ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору"…

Міф №1: "Правий сектор" зробив Майдан

Одним з найбільш популярних міфом є припущення деяких представників "диванної сотні" про те, що тільки завдяки "Правому сектору" Майдану вдалося перемогти. Так, в подіях на вулиці Грушевського брали участь кілька молодих людей, які заявляли про свою участь у, на той момент, більше міфічній ніж реальній організації.

В той же час вдалий піар "Правого сектору" пов'язаний з хвилею пропаганди з боку російського телебачення. При цьому не брав "Правий сектор" і у захисті Майдану в період з 18 по 20 лютого. До того ж варто зауважити, що "Правого сектору" як організованої сили не було і на Інститутській: ходять чутки про те, що за деякий час до наступу поступив наказ членам "ПС" відійти від цього згубного місця.

ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору" - фото 1

Міф №2: "Правий сектор" самотужки воює в АТО

Ще одна історія від поціновувачів "ПС": мовляв, на "Добровольчому українському корпусі" тримається весь фронт у зоні АТО. Втім, правда трошки інакша: підрозділи "Правого сектору" не відіграють вирішальної ролі в зоні АТО. Ніхто не сумнівається, що у "ПС" є герої. Як і в інших добровольчих батальйонах. Можна згадати й Піски, й битву за Донецький аеропорт. Але, якщо говорити саме про ДУК "Правий сектор", то складно згадати хоча б одну серйозну наступальну операцію на відміну від того ж "Айдару", який навіть зайшов у Луганськ, або "Азова", який завдяки швидкому маневру зумів повернути Широкине, тим самим давши можливість убезпечити Маріуполь від терористів.

ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору" - фото 2

Міф №3: "Правий сектор" бореться з контрабандою

Після кривавих подій у Мукачеві у ЗМІ дуже добре розійшлися слова представників "Правого сектору" про те, що вони, виявляються, боролися в Закарпатті з контрабандою. Чудове пояснення стрілянини. Й можливо, й десь правдоподібне, якби не одне "але": до того жодного повідомлення про успіхи "ПС" у боротьбі з контрабандою чутно чомусь не було. Й не тільки в Закарпатті, але й у зоні АТО, де "Правий сектор" вже воює більше року. Тому на жаль, історія з нібито боротьбою з контрабандою виглядає, скоріш, як намагання будь-яким чином виправдатися. І неважливо, що це не відповідає дійсності...

ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору" - фото 3

Міф №4: "Правий сектор" - незалежна організація патріотів

Можливо, так воно і є - але тільки у мріях її фанатів. На жаль, доводиться констатувати: без спонсорських коштів жодна організація - а особливо військово-політична як "Правий сектор" - не виживе. Про зв'язки Дмитра Яроша з людьми Ігоря Коломойського не говорив тільки ледачий. Втім, вочевидь, на розгалужену структуру "ПС" цього не вистачає.

Й тому доводиться домовлятися з місцевими "царьками", які фактично беруть "Правий сектор" у франшизу. Те, як дивно поводять себе представники цієї організації можна спостерігати у Києві на різноманітних мітингах, які стосуються різноманітних корпоративних питань. А історія в Мукачеві стала останньою крапкою в ланцюзі роботи "правосеків" на одного з місцевих магнатів.

ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору" - фото 4

Міф №5: "Правий сектор" користується масовою підтримкою народу

Зараз по всій Україні відбуваються різноманітні акції протесту на підтримку "Правого сектору". Однак доводиться констатувати: очікуваного Майдану не вийшло ніде. На Банкову прийшло з самого початку пару сотень людей, але на ніч під Адміністрацією Президента залишилося лише зо два десятки.

Сподівання "ПС" (якщо вони є) розкачати ситуацію явно приречені на невдачу. Проблема в тому, що історія в Мукачеві показала, що всі сторони конфлікту винуваті приблизно порівну. А відношення до проекту Яроша у людей після цієї історії навряд чи покращилося...

ТОП-5 дутих заслуг "Правого сектору" - фото 5

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"