Томенко заявив, що вийшов із партії "БПП"

Народний депутат України Микола Томенко вийшов з партії "Блок Петра Порошенка"
Depo.Влада
24 липня 2015 18:40
ФОТО: depo.ua

Про це політик заявив сьогодні у Запоріжжі, коментуючи інформацію,  що він може очолити одну із нових політичних партій напередодні місцевих виборів, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт народного депутата.

Томенко сказав, що вже не один місць працює як безпартійний.

"Ця партія називається - партія безпартійних патріотів України. До речі, це - найбільш популярна і чисельна партія в Україні, до неї входить більшість громадян: оскільки безпартійних українців більше, чим членів усіх партій разом взятих", - зазначив Томенко.

Він зауважив, що як безпартійний буде і надалі реалізувати свої проекти, які допомагають сьогодні зробити Україну українською за змістом і демократичною за формою.

"Буду допомагати, щоб всі ідеологи і практики "русского мира", які пропагували його за бюджетні кошти, нарешті належним чином були оцінені правоохоронними органами і завершили свою кар'єру в Україні", - підсумував Томенко.

Додамо, що на сайті Верховної Ради Томенко досі представлений як заступник голови депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка". Він пройшов у парламент під номером 8 за списком "БПП".

Читайте також: Хто очолить партію Коломойського. Томенко чи Луценко