Томенко виходить із БПП через "створення коаліції з Партією регіонів"

Заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Микола Томенко заявив, що виходить із фракції, бо не підтримує де-факто створення "коаліції з Партією регіонів" під час голосування за держбюджет-2016
Depo.Влада
25 грудня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це він сказкав у кулуарах парламенту, передає depo.ua.

"Усі соціально вразливі сфери в Україні ліквідовані. Ще сумніший законопроект – про стабілізацію фінансової системи  за рахунок передусім сільської місцевості… Грішний вечір привів до того, що ми отримали бюджет проти українського народу. Треба нести відповідальність за свої дії. Бюджет ухвалений – Яценюк на третій термін отримав серйозну підтримку. З чинної коаліції 190 людей голосували, однак він ухвалений  за рахунок колишніх "регіоналів" і блудного сина, що повернувся в коаліцію. Я не підтримую ідею третього терміну Яценюка і те, що ми ухвалюємо бюджет для МВФ, а не для народу, тому сьогодні написав заяву про вихід з фракції БПП, оскільки я не можу нести відповідальність за дії нової проурядової коаліції з Партією регіонів", - пояснив Томенко.

Народний депутат не збирається складати мандат.

"Я позапартійний уже майже другий рік. Буду об’єднувати всіх тих людей в парламенті, як вболівають за українські цінності", – додав він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада