Томенко відреагував на рішення ЦВК про позбавлення його мандата

Колишній народний депутат України Микола Томенко прокоментував рішення партійного з'їзду БПП, а також ЦВК про позбавлення його та Єгора Фірсова депутатських мандатів
Depo.Влада
28 березня 2016 20:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Це велика честь. Люди виконали завдання з АП і таємно зібрали засідання, не повідомили ні депутатів, ні журналістів. Завтра, очевидно, після того, як присягу приймуть народні депутати, якщо таке рішення ЦВК і таємного з’їзду правильне, це теж, я вважаю, перевірка майбутніх народних депутатів, тобто вони вважатимуть, що мандат для них важливіший, ніж законність і здоровий глузд. На з’їзді одні кажуть було 66 людей, інші кажуть 80 людей, зібралися в Інституті глибинної психології, де вивчають психоаналіз Фрейда, і проголосували за рішення позбавити нас мандата. Ніхто не знав, хто голосував, куди голосував і так далі", - розповів він.

Крім того, за словами Томенка, засідання ЦВК, на якому приймалося рішення про позбавлення мандатів його та Єгора Фірсова, збиралося у максимально стислі терміни.

"Сьогодні мені передзвонила людина з апарату і сказала, що президент сказав, що мертвих, живих, і ненароджених, і хворих зібрати, ясно що ЦВК сьогодні не передбачала ніяких засідань, і за одну хвилину із заготовленим рішенням засідання ЦВК відбулося", - зазначив Томенко.

Нагадаємо, раніше ЦВК позбавила мандатів нардепів Миколу Томенка і Єгора Фірсова.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада