Томенко каже, що готовий здати свій мандат, якщо це допоможе подолати Путіна

Народний депутат Микола Томенко готовий здати свій мандат, якщо він потрібен владі для остаточної перемоги над президентом Росії Володимиром Путіним і корупцією
Depo.Влада
25 березня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив, коментуючи ініціативу керівництва БПП, про те, щоб позбавити його депутатського мандата за вихід з лав фракції, повідомляє depo.ua з посиланням на Обозреватель

"Якщо Адміністрація президента і фракція президента в парламенті переконливо доведе, що позбавлення мене депутатського мандата прискорить перемогу над Путіним, а також допоможе нарешті подолати корупцію в Україні, то я готовий розглядати хід подій. Хоча, зрозуміло, що подібні партійні рішення і їх можливе зачитування вічно провладним головою ЦВК Михайлом Охендовським, суперечить Конституції України, результатами виборів і здоровому глузду ", - зазначив Томенко.

Він підкреслив, що готовий до такого повороту подій, "але переконаний, що остаточне рішення може прийняти тільки парламент".

"Тому я готовий виступити в парламенті, проінформувати про логіку свого рішення, а потім не партійні вожді, а Верховна Рада шляхом голосування нехай приймає відповідне рішення", - підсумував Томенко.

Нагадаємо, що у БПП вирішили позбавити мандатів Томенка і Фірсова. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада