Томбінський розказав, коли ЄС розгляне надання фінпідтримки Україні

Європейський Союз розгляне надання фінансової підтримки Україні після ухвалення нового закону про державну службу України
Depo.Влада
25 вересня 2015 00:05
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, яку він зробив після зустрічі президента України Петра Порошенка з Комісаром ЄС з питань юстиції, прав споживачів та гендерної рівності Вєрою Юровою, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

У заяві сказано, що сьогодні під час візиту Юрової відбулися дуже конструктивні дискусії з Порошенком. "Це дає мені цілковиту впевненість у тому, що Порошенко прагне підтримати Верховну Раду у її роботі над Законом про державну службу з метою ухвалити його у другому читанні - після парламентської роботи зі змін і коментарів, озвучених депутатами", - сказав дипломат.

Як зазначив Томбінський, експерти ЄС готові допомогти Верховній Раді завершити роботу над важливим законом, який закладає підвалини для всеосяжної реформи сфери державного управління.

"Після ухвалення Закону про державну службу і підготовки супровідної стратегії та плану дій з їх реалізації, Євросоюз буде готовий розглянути надання фінансової підтримки для цієї важливої реформи", - наголосив Томбінський.

Нагадаємо, на зустрічі з Комісаром ЄС Вєрою Юровою Петро Порошенко  запевнив, що рішуче налаштований на проведення конституційної реформи, зокрема, щодо радикальних змін у судовій системі.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua