Точні дані з фінансування вказала лише одна партія, яка брала участь у виборах, - Айвазовська

Всі партії, крім однієї, вказували недостовірні дані у фінансових звітах

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на LB.ua.

"Ми нарахували, що відмінність проміжних звітів з виборчих фондів, які подаються за п'ять днів до голосування, містять розбіжності в дев’ять разів. Деякі партії взагалі не вказують інформацію про видатки, а деякі – значно її занижують. Навіть дані партії "Голос", яка сама їх публікувала, в тому числі щодо соцмереж, дуже відрізняються від реальних", - зазначила в інтерв'ю координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За її словами, "підстави для штрафів є. Якщо НАЗК виявить, що дані, включені до поточного звіту партії, не відповідають дійсності. І адмінвідповідальність настане для того, хто підписує звіт, і для того, хто його наповнює, перевіряє".

Щодо можливого позбавлення державного фінансування, координатора мережі ОПОРА "не впевнена, тому що всі партії вказали неточні відомості. Крім однієї, яка отримає державне фінансування".

Нагадаємо, Айвазовська зазначила, що оскарження процедури жеребкування було вигідне не стільки "Руху нових сил", скільки "Опозиційній платформі – За життя".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook