Ткаченко розповів, в чому сила українського суспільства

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що сила українського суспільства полягає у його різноманітті, толерантності та вмінні вести діалог та знаходити спільні рішення на спірні питання

Про це він сказав під час другого засідання Національного круглого столу, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На мій погляд, сила українського суспільства полягає в різноманітті, українське суспільство толерантне, тут багато релігій, тут є різні точки зору, в тому числі на історію, але сила, яку ми можемо протиставити агресії, полягає якраз у тому, що в нас є можливість розмовляти один з одним, чути один одного, навіть в таких темах як історія", – сказав урядовець.

Він зазначив, що у середу спілкувався із європейськими дипломатами та з'ясував, що вони уважно слідкують за тим, як проходять круглі столи МКІП та позитивно оцінюють такий підхід.

"Тому що діалог якраз і відрізняє європейське цивілізоване суспільство, коли ми можемо знайти спільну мову і з приводу перейменування вулиць з одних героїв на честь інших героїв, і з приводу постатей, які могли б здаватися такими, що викликають протистояння, але насправді вони належать Україні – це історія. В той чи інший спосіб їх можна розмальовувати різним кольорами, але це частина нашої історії" – додав глава МКІП.

Він вважає, що українцям не варто відмовлятися від своєї історії чи тих або інших постатей.

"Я, наприклад, вважаю, що позбавляти себе можливості визнавати Чехова українським автором також — це означає втратити значний прошарок культури, яка належить Україні", – додав Ткаченко.

Урядовець наголосив, що нині настрої у суспільстві достатньо поляризовані , і ця хоч і крихка, але єдність є надзвичайно важливою.

Нагадаємо, 23 вересня стало відомо, що Ткаченко пропонує внести російський рітейлер Wildberries до санкційного списку.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme