Тисячі "бандерівців" змушують французьких мерів забороняти роспропаганду, - ЛДПР

Через протести тисяч українських націоналістів у французьких містах знімають з показу пропагандистський російський фільм "Крым. Путь на родину"
Depo.Влада
18 грудня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це заявив депутат Держдуми від ЛДПР Михайло Дегтярьов, передає depo.ua.

За його словами, нещодавно завершився тур Держфільмофонду Росії по європейських країнах з відповідним "документальним фільмом" Андрія Кондрашова, який з російського погляду оповідає про події лютого-березня 2014 року в Криму. Однак, як зазначив депутат, у ряді міст Франції місцева влада перешкоджала показу стрічки.

"Дивовижна позиція була у місцевої влади у Франції, де свобода слова і взагалі свобода зведені в ідеали і в абсолют. У містах Бордо, Канни, Ніцца були заборонені і заблоковані покази фільму" Крым. Путь на родину", - сказав Дегтярьов.

Росіяни вже звернулися до французької влади, насамперед до муніципалітетів з вимогою "припинити обмежувати доступ людей до інформації".

"Дивовижна позиція, наприклад, в Бордо, коли 1200 підписів радикальних націоналістів, громадян України, змусили мерію відмовитися від показу фільму", - стверджує депутат.

Нагадаємо, що пропагандистський фільм "Крым. Путь на родину" знятий на річницю анексії українського Криму Російською Федерацією з допомогою псевдореферендуму у березні 2016 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада