Тищенко, Комарницький, Столар: Верещук розповіла про договорняки у "Слузі народу"

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук розповіла, що доклала чимало зусиль, щоб не дати пройти до Київради людям, яких пропонував нардеп, керівник місцевого осередку "СН" в Києві Микола Тищенко
 

Про це вона розповіла в інтерв’ю Lb.ua, передає Depo.ua.

"Яких зусиль мені вартувало, щоб не дати пройти до Київради людям, яких пропонував пан Тищенко. І відкрити двері, наприклад, Ані Маляр, Жені Кулебі, Ксенії Семеновій. Для нормальних людей, які готові працювати і вкладатися в роботу. На жаль, це не дуже спрацювало", – сказала вона.

На питання, кого конкретно з людей Тищенка вона "забракувала", Верещук зазначила: "Наприклад, так званий "заміновувач Олександрівської лікарні", його помічник Гончаров (у квітні надійшло повідомлення про "замінування" Олександрівської лікарні, де лікуються хворі на ковід. Серед можливих "мінерів" називалося ім’я помічника Миколи Тищенка Руслана Гончарова, – ред.) Насправді там була купа прізвищ, на яких навіть не треба було робити окремих довідок, шукати компромату – все як на долоні".

Верещук зазначила, що вона мала право вето на певні кандидатури.

"Ми просто сідали утрьох – Корнієнко, Тищенко і я – і пропонували свої кандидатури. Плюс кожен з мажоритарників по Києву також подавав своїх. Звісно, кожен намагався довести, що його кандидатура є більш гідною. У мене як таких кандидатур не було – були параметри. Лекала. Ці люди мають бути професійними, не мають бути помічниками, секретарями, пов’язаними з якимись корупційними оборудками в Києві. Це мали були люди незаангажовані, професійні і патріотичні. Я про це говорила президентові", – розповіла вона.

Депутатка визнала існування "договірняків" у "Слузі народу".

 "Я розуміла, що будуть стріляти у спину свої. Що буде чорний піар. Так і сталося. Я знала, що ніхто мені не подарує перемоги на праймеріз. Що ті, хто називає себе колегами, насправді налаштовані антагоністично. Я розуміла, що не Кличко керує в місті і не Тищенко. Що є система людей, неформальна, не обрана і не призначена, яким байдуже, як називається партія. Вони роблять вибори… Так, це і Комарницький, і Столар. Але тут питання не в них. Вони роблять свою роботу, яку система дозволяє робити. Я маю на увазі владну систему – правоохоронну, суддівську тощо. Питання до нас. Чому ми не змогли зупинити "сітки". Ви ж знаєте, що вони були", – зазначила Верещук.

Вона також пояснила, у чому полягала "деструктивна" позиція Миколи Тищенка.

"По-перше, деструктив полягав у тому, і я вже говорила про це публічно, що я не могла зрозуміти, що робить у нас у штабі пані Шлапак. Людина балотується від "Батьківщини", є нашою конкуренткою, але при цьому, умовно, керує в нашому штабі. Коли до мене дійшли чутки про це, я запитала, що ця людина робить у штабі… У Миколи і в Олександра Корнієнка. Тих, хто, так би мовити, здійснював організацію процесу до мене, бо я прийшла в середині процесу. Але мені ніхто так і не пояснив, яка роль людей, які фактично не мають стосунку до нашої політичної сили", – заявила вона.

Верещук розповіла, що у них було два штаби – на Московській, 8 і в "Парковому". Штаб на Московській формально очолював Микола Тищенко, а на Парковій – Олександр Корнієнко.

"Це був і мій штаб. Штаб кандидата на міського голову був у "Парковому"", – зазначила нардепка.

На уточнення, чи мав Тищенко власний тіньовий штаб, вона заявила: "Він не тіньовий, він формальний. Але якимсь чином відбувалося так, що вплив у ньому мали люди, які є нашими опонентами".

Нагадаємо, раніше Лерос розповів компромат про тих, хто іде до Київради.

Також Лерос заявив, нібито "смотрящій за Києвом" Денис Комарницький захищає нардепа Михайла Терентьєва у кримінальних справах.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme