Тимошенко звернеться в НАБУ і СБУ з заявою про "злочини Гонтаревої"

Партія "Батьківщина" звертається в НАБУ та СБУ та ініціює розслідування у Верховній Раді з приводу корупційної діяльності голови Нацбанку Валерії Гонтаревої та голови Фонду гарантування вкладів Костянтина Ворушиліна

Про це заявила під час брифінгу, передає Depo.ua.

"Ми зареєструємо постанову про створення ТСК про перевірку корупційної діяльності  Гонтаревої і Ворушиліна", - пообіцяла вона.

Тимошенко анонсування заяву про корупцію Гонтаревої і Ворушиліна у НАБУ, де будуть викладені "дані про корупційні оборудки з цінними паперами,  з допомогою яких вона обслуговувала інтереси Януковича і його оточення".

Лідер "Батьківщина" також звинуватила президента Петра Порошенко в тому, що він заробив на падінні курсу гривні майже 50 млн грн.

"Хочемо, щоб НАБУ довело, щоб воно не кишенькове. А притягнуло до відповідальності вищих посадових осіб держави, які стоять на чолі корупції", – зазначила Тимошенко.

Також "Батьківщина" подає заяву про злочин з боку Гонтаревої у СБУ. Бо, за логікою Тимошенко, Гонтарева, лобіюючи інтереси російських банків, працює на агресора. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад