Тимошенко звернеться в НАБУ і СБУ з заявою про "злочини Гонтаревої"

Партія "Батьківщина" звертається в НАБУ та СБУ та ініціює розслідування у Верховній Раді з приводу корупційної діяльності голови Нацбанку Валерії Гонтаревої та голови Фонду гарантування вкладів Костянтина Ворушиліна
Depo.Влада
23 листопада 2016 12:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявила під час брифінгу, передає Depo.ua.

"Ми зареєструємо постанову про створення ТСК про перевірку корупційної діяльності  Гонтаревої і Ворушиліна", - пообіцяла вона.

Тимошенко анонсування заяву про корупцію Гонтаревої і Ворушиліна у НАБУ, де будуть викладені "дані про корупційні оборудки з цінними паперами,  з допомогою яких вона обслуговувала інтереси Януковича і його оточення".

Лідер "Батьківщина" також звинуватила президента Петра Порошенко в тому, що він заробив на падінні курсу гривні майже 50 млн грн.

"Хочемо, щоб НАБУ довело, щоб воно не кишенькове. А притягнуло до відповідальності вищих посадових осіб держави, які стоять на чолі корупції", – зазначила Тимошенко.

Також "Батьківщина" подає заяву про злочин з боку Гонтаревої у СБУ. Бо, за логікою Тимошенко, Гонтарева, лобіюючи інтереси російських банків, працює на агресора. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад