Тимошенко знову "завербувала" військових у турне Україною

У великому турі Україною кандидата на пост президента Юлію Тимошенко супроводжують військові

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

На окремих мітингах представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій "Побратими України", серед яких є і захисники Донецького аеропорту, піднімаються на сцену, аби публічно заявити про підтримку лідера "Батьківщини" в президентській боротьбі.

Нагадаємо, 22 січня Юлія Тимошенко вирішила використати на з'їзді своєї партії, де її висували кандидатом в президенти, "кіборгів" - військових, які захищали Донецький аеропорт.

У цей час будівлю, де проходив з'їзд "Батьківщини", пікетували учасники АТО з плакатами: "Подружка Путіна – не наш командир".

23 січня стало відомо, що Натан Хазін, який на з'їзді ВО "Батьківщина" під час висунення Юлії Тимошенко кандидатом у президенти назвав її "політичним кіборгом", ніколи не був в Донецькому аеропорту і тому не може називатись "кіборгом".

24 січня через участь "кіборгів" у з'їзді Тимошенко, Олександр Барановський склав повноваження голови міськрайонної спілки "Побратими України" та вийшов із однойменної організації.

1 лютого боєць АТО Олекій Гетьман заявив, що Юлія Тимошенко заплатила захисникам Донецького аеропорту за участь в її форумі по $10 тисяч.

Також 1 лютого матері та дружини загиблих кіборгів з усієї України почали повертати медалі через популізм лідера "Батьківщини", кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Того ж дня кіборг Денис Гайда (позивний "Росомаха") заявив, що Юлія Тимошенко ніколи не підтримувала кіборгів, які ціною життя захищали Донецький аеропорт, і не була на передовій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна