Тимошенко зізналася, що Яценюк її лякає

Доходи державного бюджету на 2016 рік зроблені за рахунок інфляції, а не зростання економіки
Depo.Влада
16 грудня 2015 21:18
ФОТО: depo.ua
Тимошенко зізналася, що Яценюк її лякає
Тимошенко зізналася, що Яценюк її лякає

Про це, як передає depo.ua, в ефірі телеканалу "112 України" заявила народний депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Ви знаєте, чесно кажучи, мене прем’єр - міністр лякає. У мене враження, що ця людина трохи неадекватна. У мене зараз в руках цифри. Він планував, уявіть собі, інфляцію в 2015 році 26,7%. Реально отримав 45,8%. Кожна людина, яка має хоча б початкову економічну освіту, розуміє, що коли інфляція вдвічі більше, ніж запланували, то це, безумовно, інфляційно-роздутий бюджет. І ці доходи, реально, це не доходи країни. Це збитки. Тому що вони зроблені не за рахунок зростання економіки, а за рахунок інфляції, яка зробила кожну людину жебраком і які підвищила ціни на все так, що люди не можуть купувати", - заявила Тимошенко.

За словами екс-прем’єра, доходи бюджету роздуті і не підкріплені ЗВР.

"Він планував падіння ВВП на 5,5% в цьому році, а отримав 9% падіння ВВП. Так, ви розумієте, що при падінні ВВП, якщо немає інфляції, то бюджет мусить бути недовиконаний. Це навіть школяру зрозуміло. А якщо інфляція вдвічі більше – падіння виробництва вдвічі більше ніж планували, то безумовно ці доходи бюджету це інфляційні, надруковані національним банком, це роздуті фінанси, які не забезпечені ні золотовалютним резервом, ні зростанням економіки, нічим", - сказала Юлія Тимошенко.

На думку нардепа, Яценюк має бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

"Прем’єра треба притягати за це до відповідальності. Кримінальної, не адміністративної. Тому що так, як руйнується країна, вона не руйнувалася ніколи", - заявила лідер фракції "Батьківщина".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада