Тимошенко заявила, що вибори на Донбасі "легалізують війну"

Фракція "Батьківщина" не підтримає місцеві вибори в окупованих районах Сходу України, бо вони "легалізують війну"
Depo.Влада
20 жовтня 2016 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах парламенту заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, передає Depo.ua.

"Ми, як партія, як фракція категорично не підтримуємо проведення виборів на Донбасі, тому що це легалізація окупації, тому що це легалізація війни і це легалізація, по суті, конфіскації у України чергової території", - сказала Тимошенко.

За її словами, якщо президент України Петро Порошенко підтримає проведення виборів на Донбасі в місцеві органи влади, це буде означати, "що президент - за легалізацію окупації".

Тимошенко додала, що її фракція за жодних обставин не підтримає і особливий статус Донбасу. Вона вважає, що це означатиме зраду громадян України, які там живуть, і здачу української території окупантам і бандитам.

Нагадаємо, що вчора, під час вчорашньої зустрічі в Берліні лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Франція, Німеччина) домовилися затвердили "дорожню карту" з урегулювання ситуації на Донбасі відповідно до Мінських угод, за якими передбачені й місцеві вибори на окупованих територій.  При цьому щодо хронології їхнього проведення немає згоди: Україна на відміну від Росії та європейських партнерів, наполягає на виборах лише після взяття під контроль всієї ділянки російсько-українського кордону. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада