Тимошенко заявила, що "коаліція на двох" скуповує "тушок"

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що фракції БПП та "Народний фронт", формуючи "коаліцію на двох", скуповують "тушок".

Про це пише Українська правда, з посиланням інтерв’ю "Подробиці тижня", передає depo.ua.

"Скупляти "тушок" – аморально, і це є додатковим бар’єром на шляху входження нормальних, відповідальних політичних сил у нову коаліцію.... Якщо вони хочуть, не змінюючи курсу, без "тушок" створити коаліцію на двох, вони можуть це зробити, але така коаліція не проіснує довго і завершиться повним крахом першої постреволюційної влади", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що "Батьківщина" може увійти до складу коаліції, якщо БПП і "Народний фронт" виконають 5 вимог.

"Якщо курс зміниться, тоді "Батьківщина" увійде в нову коаліцію, підтримає новий уряд, не претендуючи на посади", - зазначила лідер партії.

Тимошенко нагадала, що 5 вимог фракції - "розірвання зв’язку кланів з політиками та призначення на посади міністрів фахівців, рекомендованих професійними колами, пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі, забезпечення фермерів фінансуванням, зменшення до рівня економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, скасування податку на пенсії та індексація заробітних плат та пенсій".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада