Тимошенко заявила, що "коаліція на двох" скуповує "тушок"

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що фракції БПП та "Народний фронт", формуючи "коаліцію на двох", скуповують "тушок".
Depo.Влада
3 квітня 2016 23:01
ФОТО: depo.ua

Про це пише Українська правда, з посиланням інтерв’ю "Подробиці тижня", передає depo.ua.

"Скупляти "тушок" – аморально, і це є додатковим бар’єром на шляху входження нормальних, відповідальних політичних сил у нову коаліцію.... Якщо вони хочуть, не змінюючи курсу, без "тушок" створити коаліцію на двох, вони можуть це зробити, але така коаліція не проіснує довго і завершиться повним крахом першої постреволюційної влади", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що "Батьківщина" може увійти до складу коаліції, якщо БПП і "Народний фронт" виконають 5 вимог.

"Якщо курс зміниться, тоді "Батьківщина" увійде в нову коаліцію, підтримає новий уряд, не претендуючи на посади", - зазначила лідер партії.

Тимошенко нагадала, що 5 вимог фракції - "розірвання зв’язку кланів з політиками та призначення на посади міністрів фахівців, рекомендованих професійними колами, пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі, забезпечення фермерів фінансуванням, зменшення до рівня економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги, скасування податку на пенсії та індексація заробітних плат та пенсій".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада