Тимошенко закликала США і Британію долучитися до Мінських переговорів

Під час візиту до США голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликала Вашингтон і Лондон приєднатися до переговорів щодо ситуації на Донбасі
Depo.Влада
2 лютого 2016 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це вона сказала під час зустрічі із заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд, передає depo.ua з посиланням на прес-службу партії. 

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, пов‘язані з агресією Росії на Сході України та анексією Криму.

"У зв‘язку з цим Юлія Тимошенко заявила, що тільки спільними зусиллями всього демократичного світу можливо зупинити Росію та відновити світовий порядок. Вона також наголосила, що Мінські домовленості були необхідними, але є недостатніми для відновлення миру в нашій державі, і закликала США та Велику Британію, як гарантів Будапештського меморандуму, долучитися до процесу переговорів", - зазначили в партії.

Крім того, під час зустрічі йшлося про проведення реформ у нашій державі, включаючи судову реформу, реформу правоохоронних органів та боротьбу з корупцією.

У зустрічі також взяли участь заступник голови партії "Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова ГО "Антикорупційний Рух" Валентин Наливайченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада