Тимошенко висунула звинувачення Порошенку та Южаніній

Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна досі блокує законопроекти щодо блокування можливості українським фірмам працювати в офшорах
Depo.Влада
10 травня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах парламенту заявила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає depo.ua.

"Я хочу повідомити вам, що два законопроекти, які зареєстровані фракцією "Батьківщина" і відпрацьовані з міжнародними організаціями, які повністю закривають можливість працювати з офшорами, - це законопроекти 4380 і 4381, як, на жаль, заблоковані президентом України і його бізнес-партнером, керівником податкового комітету пані Южаніною. Вони за всі ці дні, відведені для роботи комітетів, не розглянули ці законопроекти. Ми звернулися до Парубія з проханням передати ці законопроекти від комітету Южаніної до комітету фінансової і банківської діяльності, що також є профільним", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, що 25 квітня Южаніна і голова фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко посварилися під час обговорення законодавства по деофшоризацію на робочій групі. Під час засідання робочої групи Тимошенко заявила, що Южаніна є бізнес-партнером Порошенка, однак сама Южаніна пізніше це заперечила.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада