Тимошенко втомилася "балаболити" в Раді й захотіла її розігнати

Сьогодні під час Погоджувальної ради в парламенті лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко запропонувала розпустити Верховну Раду

Цим вона обурилася "фарсом" під час обговорення  питання підвищення тарифів на комунальні послуги, передає depo.ua.

"Вам не здається, що ця Погоджувальна рада просто перетворюється на фарс? Тут нічого ж не вирішується. Тут всі за народ, але життя людей щодня гірше. І тому тут мусять ухвалюватися рішення, а не просто посиділи, побалаболили про щастя людей і пішли додому. У регламенті чітко записано: якщо піднімається невідкладне питання - треба виносити його в зал і дивитися, хто з фракції балаболить… Сьогодні така антиукраїнська політика покривається погоджувальними радами. 7 червня відбулося незаконно засідання НКРЕ, яке підвищило ціни майже двічі на тепло і опалення для людей. Чому все закінчується лише болтовнею на погоджувальній Раді", – зазначила Тимошенко.

Після такого виступу голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що є трудність з Погоджувальною радою.

"Наші європейські колеги, коли проводили моніторинг, одну з перших рекомендацій, яку вони дали – робити непублічними засідання погоджувальної ради", - зазначив він.

На це Тимошенко відповіла різко: "Я думаю, що публічність для людей дуже потрібна. А якщо ви ще й приховаєте Погоджувальну раду для того, щоб люди взагалі нічого не чули, так навіщо нам взагалі Верховна Рада. Давайте її розпустимо".

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 9 червня схвалила підвищення тарифів для населення на теплову енергію, на послуги централізованого опалення та централізоване постачання гарячої води майже удвічі

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада