Тимошенко втомилася "балаболити" в Раді й захотіла її розігнати

Сьогодні під час Погоджувальної ради в парламенті лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко запропонувала розпустити Верховну Раду
Depo.Влада
13 червня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua

Цим вона обурилася "фарсом" під час обговорення  питання підвищення тарифів на комунальні послуги, передає depo.ua.

"Вам не здається, що ця Погоджувальна рада просто перетворюється на фарс? Тут нічого ж не вирішується. Тут всі за народ, але життя людей щодня гірше. І тому тут мусять ухвалюватися рішення, а не просто посиділи, побалаболили про щастя людей і пішли додому. У регламенті чітко записано: якщо піднімається невідкладне питання - треба виносити його в зал і дивитися, хто з фракції балаболить… Сьогодні така антиукраїнська політика покривається погоджувальними радами. 7 червня відбулося незаконно засідання НКРЕ, яке підвищило ціни майже двічі на тепло і опалення для людей. Чому все закінчується лише болтовнею на погоджувальній Раді", – зазначила Тимошенко.

Після такого виступу голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що є трудність з Погоджувальною радою.

"Наші європейські колеги, коли проводили моніторинг, одну з перших рекомендацій, яку вони дали – робити непублічними засідання погоджувальної ради", - зазначив він.

На це Тимошенко відповіла різко: "Я думаю, що публічність для людей дуже потрібна. А якщо ви ще й приховаєте Погоджувальну раду для того, щоб люди взагалі нічого не чули, так навіщо нам взагалі Верховна Рада. Давайте її розпустимо".

Нагадаємо, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 9 червня схвалила підвищення тарифів для населення на теплову енергію, на послуги централізованого опалення та централізоване постачання гарячої води майже удвічі

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада