Тимошенко вимагає зборів коаліції, Гройсман згоден

Народний депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко вимагає негайних зборів коаліції
Depo.Влада
25 січня 2016 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила під час погоджувальної ради, передає кореспондент depo.ua.

"За ввесь час існування цього Парламенту ні разу не було зборів коаліції, це означає, що коаліція взагалі не суб'єкт прийняття рішень.  Я вас прошу зараз публічно звертаюсь до голови Ради, всіх лідерів фракцій коаліції, негайно зберіть загальні збори коаліції, там де депутати мають бути не маріонетками і кнопкодавами , а суб'єктами прийняття рішень, - заявила Тимошенко.

Вона вважає, що зараз має стати на порядок денний питання  "повної заміни Уряду, ніякого макіяжу і косметики прем'єр формує політику і не можна замінити декількох міністрів і залишити цей Уряд в цілому.

"Цей Уряд веде до крраху країни і треба його міняти негайно не зможемо набрати більшість - треба набиратися мужності і йти на досторокові парламентські вибори, але не вести країну до повного тупику і відчаю, що ви зараз робите, треба переглянути систему прийняття рішень",- додала вона. 

"Було би правильно, якби ви ( Тимошенко - ред.) ініціювали цей збір і я вам повністю допоможу це організувати так, як це було б результативно",- підсумував голова Ради Володимир Гройсман.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада