Тимошенко оголосила про відсторонення Савченко

Народний депутат від Надія Савченко створила свій власний політичний проект і не координує свої дії з фракцією "Батьківщина"
Depo.Влада
12 грудня 2016 16:37
ФОТО: depo.ua

Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на брифінгу, коментуючи переговори Савченко з ватажками так званих "Л-ДНР", передає Depo.ua.

 "Ви добре знаєте, що Надія Савченко заявила про створення свого власного політичного проекту, тому вона не координує свою діяльність з "Батьківщиною" і вона не узгоджує з нею свої дії. І тому "Батьківщина" не несе за неї відповідальність", заявила Тимошенко.

Крім того, вона додала, що позиція Савченко та фракції "Батьківщина" кардинально відрізняються. "Вона не координує та свої промови з партією "Батьківщина". І наші позиції тут радикально розходяться. Я вважаю, що Надія Савченко вже визначила самостійно свою долю. Вона створює свій власний політичний проект, де вона буде лідером і вона буде визначатися, як планувати свою політичну діяльність", - сказала Тимошенко. 

Нагадаємо, раніше ЗМІ з посиланням на джерела, 7 грудня Савченко таємно відвідала Мінськ, де за посередництва ФСБ Росії зустрілася з ватажками так званих "ДНР" та "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Припускають, що поза спинами офіційних переговорників тристоронньої контактної групи Савченко та проросійські бойовики могли говорити про полонених.

У "Батьківщині", у свою чергу, засудили будь-які переговори з терористами. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада